Kontakt na makléra:
E-mail: kosik
mojebyvanie.net
Túto nehnuteľnosť ponúka:

MOJE BÝVANIE s.r.o.
Bavlnárska 1797/9A
911 05 Trenčín
Tel.: +421917430673
E-mail: kosik
mojebyvanie.net
Web: www.mojebyvanie.net
| Typ ponuky: | prenájom |
|---|---|
| Lokalita: | Trenčín |
| Ulica: | Zlatovská |
| Kategória: | Priestory a objekty pre obchod a služby |
| Evidenčné číslo: | PKKP1413 |
| Vložené: | 13.11.2017 |
| Posledná editácia: | 16.11.2017 |
| Vlastníctvo: | neuvedené |
| Úžitková plocha: | 41 m2 |
| Poznámka k cene: |
Cena 263 EUR /objekt /mesiac
Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor v Trenčíne Za Mostami. Nachádza sa v objekte kolaudovanom v roku 2008, klimatizovaný, o výmere 40,5 m2. Okná plastové , podlaha koberec. V prípade potreby možnosť po dohode ponechať zariadenie. Na chodbe sa nachádza spoločná kuchynka, toalety. Objekt uzavretý, napojený na centrálny pult ochrany. Parkovanie priamo v areáli ( nie je zahrnuté v cene) , blízka dostupnosť k diaľničnému privádzaču. Cena za prenájom 6,50 /m2/mes + energie 2,30 /m2/mes + DPH. Cena za parkovanie 10 /mes/ 1 auto. Kontakt Pavol Kosík, tel. 0917 430 673, email: kosik@mojebyvanie.net